نمایندگی هانیانگ

10 / 10
از 1 کاربر

     یکی از شرکت های مطرح در تولید محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت هانیانگ میباشد که در کشور کره جنوبی واقع شده است. شرکت هانیانگ از قدمتی ۴۰ ساله برخوردار است و محصولات آن به بازارهای ایران نیز وارد شده است. از جمله محصولات این شرکت که در بازارهای ایران و شرکت تهران اتوماسیون ( نمایندگی هانیانگ) به فروش میرسد باید به سنسور مجاورتی، سنسور نوری، ترموستات، کنترل کننده رطوبت، ssr، کانتر و تایمر و رکوردر دما اشاره نمود.

     شرکت تهران اتوماسیون که از جمله نمایندگی هانیانگ در ایران به شمار می رود از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز نمود و انواع تجهیزات برق صنعتی و همچنین اتوماسیون صنعتی را در برندهای مطرح دنیا به فروش میرساند. بیشتر شرکت های تولیدی و صنعتی که تجهیزات اتوماسیون خود را از این نمایندگی هانیانگ تهیه نموده اند رضایت کاملی از محصولات و خدمات این شرکت داشته اند.

     شرکت های زیادی که در زمینه های گوناگون مانند خودروسازی، کاشی و سرامیک سازی، شرکت های دانش بنیان، شرکت های تولید کننده مواد غذایی، تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی فعالیت میکنند از جمله مشتریان تهران اتوماسیون(نمایندگی هانیانگ) هستند.

     شرکت های زیادی وجود دارند که به عنوان نمایندگی هانیانگ فعالیت میکنند اما بسیاری از آنها از لحاظ تامین و تضمین کالا قابل قیاس با شرکت تهران اتوماسیون نمیباشند. شرکت تهران اتوماسیون(نمایندگی هانیانگ) به عنوان نماینده رسمی فعالیت میکند و نمایندگی برندهای مطرح دیگری همچون نمایندگی اپتکس و لنبائو را نیز عهده دار میباشد.

     فروشگاه شرکت تهران اتوماسیون(نمایندگی هانیانگ) در تهران واقع شده است و میتوانید به صورت حضوری محصولات این نمایندگی هانیانگ را خریداری نمایید. اگر فاصله شما با فروشگاه شرکت تهران اتوماسیون زیاد است و تمایل به مراجعه حضوری ندارید میتوانید به وب سایت این شرکت مراجعه کرده و تمامی محصولات موجود در این فروشگاه را با جزئیات کامل مشاهده کرده و در صورت تمایل خریداری نمایید. خرید اینترنتی از فروشگاه تهران اتوماسیون مزیت های بسیار را در اختیار شما قرار میدهد که قابل قیاس با خرید حضوری نیست. در خرید اینترنتی از نمایندگی هانیانگ تمام مشخصات فنی هر قطعه به صورت کامل و شفاف توضیح داده شده است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :