نمایندگی اپتکس

10 / 10
از 1 کاربر

     شرکت اپتکس از شرکت های قدیمی فعال در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی میباشد. دفتر و کارخانه این شرکت در کشور ژاپن واقع شده است. تمام محصولات تولید شده توسط شرکت اپتکس از بهترین نوع و با بالاترین کیفیت میباشد و همین موضوع باعث شده تا در سراسر جهان بخصوص در ایران فروش بالایی داشته باشد. شرکت اپتکس تنها چند نمایندگی رسمی در کشور ایران دارد که یکی از آنها شرکت تهران اتوماسیون میباشد. شرکت تهران اتوماسیون سالیان زیادی است که نمایندگی اپتکس را دریافت کرده است و اکثر محصولات تولید شده از این شرکت ژاپنی را بفروش میرساند.

     بسیاری از شرکت ها در تهران و شهرستان ها به عنوان نمایندگی اپتکس در زمینه فروش محصولات اپتکس فعالیت میکنند ولی بیشتر آنها نمایندگی اپتکس نیستند و به صورت رسمی فعالیت نمیکنند. از مزیت های نمایندگی اپتکس که بصورت رسمی فعالیت میکند باید به قطعات اورجینال موجود در این فروشگاه ها اشاره نمود. در بیشتر فروشگاه ها که محصولات خود را بصورت غیر رسمی وارد کرده و بفروش میرسانند، قطعات بصورت غیر اورجینال و تقلبی به مشتری ارائه میشوند که نارضایتی بیشتر مشتریان را به همراه داشته است.

انواع سنسورهای نوری و لیزری با برند اپتکس را میتوانید از شرکت تهران اتوماسیون ( نمایندگی اپتکس ) تهیه نمایید. نه تنها محصولات نمایندگی اپتکس بلکه انواع محصولات اتوماسیون صنعتی در برندهای لنبائو، نمایندگی هانیانگ را میتوانید بصورت اورجینال از این شرکت خرید نمایید.

     شرکت تهران اتوماسیون (نمایندگی اپتکس) از بهترین گزینه ها برای شرکت های تولیدی میباشد که قصد استفاده و بکارگیری بهترین برندهای اتوماسیون صنعتی برای کارخانه و خط تولید خود را دارند. شرکت تهران اتوماسیون ازسال ۱۳۹۰ اقدام به فروش حضوری در فروشگاه خود نمود و به تازگی امکان جدیدی را راه اندازی کرده است که دیگر نیازی به مراجعه حضوری خریدار نباشد. شاید کمتر فروشگاه و نمایندگی اپتکس را در تهران و شهرستان ها بتوانید بیابید که محصولات خود را بصورت اینترنتی نیز در معرض نمایش و فروش گذاشته باشد ولی این شرکت برای رفاه حال مشتریان امکانی را در بستر اینترنت فراهم ساخته تا مشتری بتواند با آگاهی کاملتری محصولات خود را خرید نماید. هر اطلاعاتی را که بخواهید میتوانید از طریق وب سایت شرکت تهران اتوماسیون ( نمایندگی اپتکس ) به صورت کامل دریافت کرده و نیازی به مراجعه حضوری پیدا نخواهید کرد. همانطور که گفته شد اطلاعات هر قطعه بصورت کامل در وب سایت شرکت وجود دارد ولی اگر نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید میتوانید با شماره تماس های پشتیبانی تماس حاصل کنید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :